Menštruačný kalíšok Mini

Nový tovar

Veľkosť mini (pre týnedžerky):

Priemer 37mm

Celková výška : 57mm

Kapacita 15ml

Viac podrobností

28,50 € (s DPH)

Viac informácií

Kalíšok je z medicínskeho silikónu, je pohodlný, spoľahlivý pre každú ženu (športovkyňu i domasedku), pre každý „typ“ menštruácie (či už to mávate ako z hororu, alebo ste jedna z tých šťastných, ktorá takmer nevie, že sa dole niečo deje),

Moderný, ženskému zdraviu neškodný a ekologický spôsob ako zachytávať menštruačnú krv. Vyrobený zo 100% mäkkého lekárskeho silikónu, zložením absolútne netoxický a bez akýchkoľvek chemikálií, vegánsky, certifikovaný. Veľkosťou nepredčí konvenčný tampón (maximálne 5 cm), avšak dokáže zachytiť krv, na ktorú by ste potrebovali až 3 tampóny! Je vhodný pre každý typ menštruácie.
Kalíšok nevysuší vašu pošvu, ako sa to naopak môže stať pri používaní tampónov, vašim intímnym partiám nehrozí žiadna infekcia a nemusíte sa báť ani zápachu, ktorý hrozí pri používaní menštruačných vložiek.
Organicup môžete používať vkuse bez jeho vybratia až 12 hodín! Už žiaden „blbý“ pocit, nezabudnúť si vymeniť vložku, skontrolovať stav „tam dolu“, žiadne budenie sa v noci kvôli pretečeniu. Kalíšok vás spoľahlivo ochráni pred „nehodami“. Pretečie len ak je už plný alebo nesprávne aplikovaný.